Ambalajlama, Paketleme

 Ambalajlama Ve Paketleme 

  Kaliteli Malzeme – Kaliteli Hizmet

Nar Nakliyat, uzun yıllar verdiği profosyenel Ambalajlama Ve Paketleme işlemlerinede yansıtarak müşterilerini memnun etmektedir. Streç, kraft, ip, iz bırakmayan bant, koli, battaniye, köpüklü karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanan Nar Nakliyat firması, eşyaların başına herhangi bir olumsuzluğun gelmesinede engel olmaktadır. Cam eşyaları dahi başına herhangi bir zarar gelmeden taşıyabilen firma, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli hizmet sunmakta.

 

Sizlerde taşımayı düşünüyor fakat “Eşyalarımın başına birşey gelirmi?” diyeendişesini taşıyorsanız, mutlaka Nar Nakliyat’ın güvenilir hizmetinden yararlanın.

Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için yapılan paketleme ve ambalajlama işlemleri, taşımacılığın en önemli adımlarından biridir. Bu işlem eğer düzgün bir biçimde gerçekleştirilmezse, eşyalarında zarar görmesi çok olağan bir durumdur.

Kullandığı kaliteli malzemelere eşyaların türüne göre farklı paketleme hizmeti sağlayan Nar Nakliyat bu sayede tüm taşımacılık  hizmetinin basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde belirlenmiş konuma aktarılmasını sağlayan paketleme işlemleri, Kraft, havalı naylon, battaniye, koli ve gibi malzemelerle yapılmaktadır.

Paketleme İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir ?

Ambalajlama işlemleri eşyaların türüne göre malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Evden Eve Nakliyatın en önemli adımlarından  birisi olan Ambalajlama, tüm eşyaların dış darbelerden korunabilmesi için elzem olan ihtiyaçlardan birisi olarak kabul edilir. Taşınması planlanan tüm eşyalar öncelik ekspertsiz eşliğinde incelenir ve buna göre bir rapor düzenlenir. Bu rapora göre eşyalar için kullanılacak olan ambalajlarda belirlenir.

Taşınacak olan eşyaların boyutuna ve türüne göre seçilecek olan ambalajlar dikkatli seçilmelidir. Örneğin cam yada kristal eşyalarda, elektronik eşyalar daha hassal olduğu için daha farklı malzemeler kullanılarak paketlenir. Mobilyalar marangozlar eşliğinde sökülerek daha sonra köpüklü malzemeler kullanılır. Bu malzeme ile mobilyaların zarar görmesi ve ezilmesini engeller. Kırışmaması ve buruşmaması için gereken

Call Now ButtonTıkla/Hemen Ara