Başakşehir Nakliyat

Tem 18, 2019 Nar Nakliyat

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir Nar Nakliyat Firmamız 1995 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir.Personellerimiz disiplinle ve titiz bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Başakşehir Nar Nakliyat Firmamız %100 kaliteli ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır. Personellerimiz Başakşehir gibi İstanbul ‘un bir çok ilçesinde sizlere hizmet vermektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat;

Başakşehir Nar Nakliyat Firmamız Evden eve ofis, Fabrika, Okul, Hastane, Büro v.b yerlere taşıma yapmaktadır. Başakşehir Nar Nakliyat Firmamız Başakşehir  Evden eve Nakliyatı bir üst seviyeye taşıyıp Başakşehir şehir içi ve şehirler arası nakliyat yapmaktadır.İstediğiniz türden araçlarla her türlü taşıma yapmaktayız. İşine göre her türlü araç mevcuttur.


Başakşehir Nakliye Ambarı;

 

Başakşehir Şehir içi nakliyat


Başakşehir Şehir içi ve şehirler Arası Nakliye Ambarı yapmaktayız.Yükün tamamı bir araca doldurduğunda uygun güzergahta birden fazla noktaya teslimat yapmaktayız. Başakşehir Nar Nakliyat Hasar riski yüksek olan ürünlerde ve hızlı teslimat gereken yük türlerinde komple taşıma tercihi edilebilir.Araçlar yüke uygun olarak konumlarına teslim etmekteyiz.

İstanbul ‘da Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

 

İstanbul hizmet verdiğimiz ilçeler ;


Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Etiler, Bahçelievler, Sefaköy, Küçükçekmece, Yenibosna, Bağcılar, İkiteli, Kıraç, Bakırköy, Zeytinburnu, Yedikule, Aksaray, Taksim, Mecidiyeköy, Maslak, sarıyer, zekeriyaköy, Beşiktaş, Ortaköy, Beyoğlu, Esenler, sultançiftliği, Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Bayrampaşa,Arnavutköy, Hadımköy, Selimpaşa, Silivri v.b ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz.

Nar nakliyat firmamız 7/24 değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
tel no; 0539 223 3607

 

narnakliyat

ilenarnakliyat

İstanbul Nar Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat Firması Olarak Türkiye'nin Tüm İl ve İlçelerinde Evden Eve ofis Taşımacılığı, Ambarcılar ve Paketleme Ambar Taşımacılığı Parsiyel Taşıma Hizmetlerine Her Daim Vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla/Hemen Ara