Sefaköy Nakliyat

Tem 19, 2019 Nar Nakliyat

Sefaköy Nakliyat

Sefaköy Nakliyat;

Sefaköy Nakliyat

Sefaköy Nar Nakliyat Firmamız 1998 yılından bu güne jadar sizlere hizmet vermektedir ve İstanbul ‘un Bir çok ilçesinde olduğu gibi sefaköy ‘de de değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Personellerimiz %100 kaliteli ve güvenli çalışmaktadır. Sefaköy ‘de verdiğimiz hizmetle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız müşterilerimize karşı güler yüzlü ve nazik davranmaktayız ve müşterilerimize kolaylık olsun diye fazlasıyla indirim yapmaktayız. Bizler sizleri düşünmekteyiz ve sizlerin mutlu olması için elimizden geleni yapmaktayız.

İSTANBUL ‘DA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER;

Esenyurt, Etiler, bahçelievler, Atakent, Kadıköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Bakırköy, Mecidiyeköy, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Zekeriyaköy, Kıraç, Topkapı, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Beşiktaş, İkiteli, Hadımköy, Arnavutköy, beylikdüzü, Taksim, Aksaray, Fatih Fatih,Okmeydan, Ortaköy,bahçelievler, Zekeriyaköy, Sarıyer v.b ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz.

SEFAKÖY AMBALAJLAMA VE PAKETLEME;

 

 

SEFAKÖY AMBALAJLAMA VE PAKETLEME


Sefaköy Nar Nakliyat Firmamız her ilçede olduğu gibi sefaköyde de Ambalajlama ve Paketleme yapmaktadır. Sefaköyde Ablajlama Ve paketleme Yaparken eşyaları çok sakın ve dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Eşyaların kırılıp ve çizilmemesi için itinayla çalışmaktayız.Ambalajlama ve paketleme yaparken çok kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

SEFAKÖY AMBAR TAŞIMACILIĞI;

narnakliyat

ilenarnakliyat

İstanbul Nar Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat Firması Olarak Türkiye'nin Tüm İl ve İlçelerinde Evden Eve ofis Taşımacılığı, Ambarcılar ve Paketleme Ambar Taşımacılığı Parsiyel Taşıma Hizmetlerine Her Daim Vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla/Hemen Ara